شهروند خبرنگار



تازه‌های سایت




آمارگیر

کد مطلب: 23

پایگاه خبری تحلیلی سیفار گرمی

 

آمديم و روزي خواهيم رفت که شمابخواهيد!
از کجاآمديم ؟ ازبين مردم از کنارشما
براي چه آمديم؟ آمديم تا در کنار ديگران در عرصه اي فعاليت کنيم که به آن عشق مي ورزيم و با اطلاع رساني مناسب خدمتگزار مردم شهرستان گرمی باشيم.
پايگاه خبري تحليلي سيفار، اولين مرجع خبري تحليلي در شهرستان گرمي با هدف اطلاع سانی صحیح و به موقع موضوعات مختلف خبری، تلاش در جهت فرهنگ سازی و ارائه فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی به مردم و همچنین دریافت، پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات مردم از مسئولین در سطح شهرستان گرمی به فعالیت خبری، تحلیلی و اطلاع رسانی می پردازد. این پایگاه خبری از خردادماه 1391به صورت آزمايشي شروع بکار و در مردادماه 1391 فعاليت خود را بصورت حرفه اي آغاز نمود. خوشبختانه در اين مدت کوتاه توانسته ايم در ميان مخاطبان جايگاه مناسبي را پيدا کنيم. بازديد هاي بيشماري که از سايت مي شود مهر تاييدي بر اين ادعاست که سيفار هم اکنون يکي از پربازديدترين سايت شهرستان ميباشد.
تمام تلاشمان راخواهيم کرد تا اطلاع رساني مربوط به استان اردبيل و ايران و جهان را پوشش دهيم و در راستاي ايجاد پايگاه خبري تحليلي مستقل که انعکاس دهنده تمامي تفکرات موجود در جامعه که منافاتي با شريعت و قانون اساسي جمهوري اسلامي نداشته باشد و با رعايت امانت داري و صداقت گام بر داريم و فضايي براي  اطلاع رساني مناسب به عنوان يک رسانه ي ديجيتال فراهم نمايیم. البته بايد گفت اين کار فقط با همکاري شما فردائيان عملي خواهد شد انشاالله؛ پس شروع کنيد در قسمت ارتباط با ما و با ارسال مشخصات خود و توانمندي هايتان زمينه را براي همکاري خود با سيفار فراهم کنيد و همچنين با انتشار داشته هايتان زمينه استفاده ديگران و فردائيان ديگر از تجربيات خود را فراهم نماييد.
اميدواريم درادامه راه با حمايت هاي مسئولين شهرستان درفضايي باز و با مجوز هاي لازم به کار خود ادامه دهيم و علاوه بر خبر رساني به مردم منطقه، در قالب تيمي مفيد در جهت  خنثي سازي جنگ نرم دشمنان گام موثري برداريم.
شما عزيزان مي توانيد در صورت نياز جهت پوشش حوادث و رويدادهاي مختلف در قسمت ارتباط با ما در ارتباط باشید.
الهي نصيرمان باش، تا بصيرگرديم، بصيرمان کن تا از مسير برنگرديم و آزادمان کن تا اسير نگرديم.
* اين پایگاه خبری در سامانه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و دارای مجوز رسمی فعالیت به عنوان پایگاه خبری می باشد. و به هیچ سازمان دولتی یا خصوصی، حزب و تشکل سیاسی وابسته نیست.

 

هم شهرستانی های علاقمند به خبرنگاری می توانند با ارسال مشخصات خود، پس از تایید، خبرنگار افتخاری ما شوند.

جهت ارتباط با سیفار و ارسال مشخصات کلیک نمایید

رتبه سایت

 

 

Check Page Rank



نظرات اخیر