شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 9475
تاریخ انتشار: چ, 1392/06/20 - 21:19
نماینده مردم اردبیل مطرح کرد
سه گزینه احتمالی برای استانداری اردبیل
سیفار: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از مطرح شدن سه گزینه برای استانداری اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیفار، کمال‌الدین پیرمؤذن اظهار داشت: در اسرع وقت کاندیداهای مورد نظر برای استانداری اردبیل که مورد قبول قاطبه نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل است، به دولت اعلام می‌شود تا وزارت کشور تصمیم نهایی را بگیرد.

وی تصریح کرد: به نظر بنده سه گزینه در اولویت جدی قرار دارد که مجید خدابخش، اقبال عباسی و غفور پاکنهاد از گزینه‌های احتمالی استانداری اردبیل هستند.

پیرمؤذن خاطر نشان کرد: نمایندگان استان تاکنون در این زمینه به یک جمع‌بندی واحد نرسیدند ولی امیدواریم با تشکیل جلسات و نشست‌های مختلف در بررسی گزینه‌های مختلف بتوانیم استانداری لایق، دلسوز با توانمندی‌های اقتصادی و حل مشکلات استان به شکل همه‌جانبه را انتخاب کرده تا استاندار جدید بتواند فعالیت خود را همسو با اهداف دولت خدمتگزار یازدهم به انجام برساند.

این مسئول اضافه کرد: ‌البته در این زمینه بنده معتقدم «هر چه از دوست رسد، نیکوست» که قطعاً صلاحدید و نظر دولت به ویژه شخص رئیس جمهور برای این استان ولایتمدار صائب می‌باشد.

 

حل مشکل پتروشیمی اردبیل و شروع به کار آن در آینده نزدیک

 

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد پروژه پتروشیمی اردبیل نیز بیان کرد: امروز هیئت امنای صندوق توسعه ملی با اعطای تسهیلات ارزی پروژه پتروشیمی اردبیل موافقت کردند.

پیرمؤذن یادآور شد: به زودی شاهد شروع به کار این پروژه و آغاز فعالیت آن در منطقه می‌باشیم تا دغدغه‌ها و مشکلات در این زمینه برطرف شود.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

برچسب‌ها: 
دیدگاه‌ها

ضمن تشكرازحسن نظرشمادرارائه مطالب ارزنده وروشنگرانه وبدورازهرگونه غرض ياطرفداري.بعنوان يك ايراني مسلمان وبسيجي ازشمارسانه صاف وصادق استدعادارم بمنظورراتخاذتصميم درست وتنويراذهان وافكارمسئولان كشوري درشناخت افرادصديق.باعزت نفس وتفكيك انان ازافرادسودجووچندچهره ومنافق.وهمسوشدن مسئولان كشوري بانظرات مردم باعزت استان .درصورت امكان اين نظرات به سايت وزرات خانه هاي ذيربط ونهادرياست جمهوري ومجلس شوراي اسلامي ارسال شود.ممنون

منتطر گزینه ای با تحصیلات عالی در سطح دکتری پاکدست و با منش اعتدالی برای استانداری اردبیل هستیم.
ارسال نظر


نظرات اخیر