شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28591
تاریخ انتشار: س, 1396/12/22 - 18:55
حجت الاسلام و المسلمین اسدی عنوان کرد؛
بقای نظام اسلامی با خون شهدا تضمن شده است
بقای نظام اسلامی با خون شهدا تضمن شده است
حجت الاسلام و المسلمین اسدی گفت: به برکت خون شهدا بقای نظام اسلامی و ثبات و امنیت در کشور تضمین شده است.

به گزارش سیفار، به مناسبت 22اسفند روز بزرگداشت شهدا، فرمانده سپاه ناحیه گرمی به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمی ضمن حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان از خانواده معظم شهدا و ایثار گران هم دیدار و تجلیل کردند.

 

حجت الاسلام و المسلمین اسدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمی در این دیدار و عیادت از برخی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای  8سال دفاع مقدس و امام شهدا ، گفت: به برکت خون شهدا بقای نظام اسلامی و ثبات و امنیت در کشور تضمین شده است.

 

وی افزود: در طول چهار دهه ای که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، غلبه بر بحران های مختلف و بالندگی جمهوری اسلامی با جانفشانی و ایثار شهدا رقم خورده است.

 

وی خاطر نشان کرد: در این سالها مدافعین حرم مظلومانه اما شجاعانه در آنسوی مرزها در مقابل دشمنی که بویی از انسانیت نبرده، ایستادند و از حرم اهل بیت (علیهم السلام) دفاع کرده و می کنند و به برکت این از خودگذشتگی و دلاوری شاهدیم که در شرایط بحران زده منطقه غرب آسیا، ایران اسلامی سربلند و در امنیت کامل بسر می برد.

 

طوماری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی  هم در این دیدار گفت: ترویج فرهنگ سپاسگزلری و قدردانی از خانواده های معظم شهدا باید در جامعه نهادینه شود و خدمت بی منت و در شان آنها صورت گیرد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر