شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28484
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/27 - 14:22
حجت الاسلام و المسلمین دکتر صفری:
خواسته و مشکلات مردم باید مد نظر ویژه مسئولان باشد
خواسته و مشکلات مردم باید مد نظر ویژه مسئولان باشد
امام جمعه گرمی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی این پیام را به مسئولین گوشزد کرد که باید به امور آنها رسیدگی شود و خواسته و مشکلات مردم باید مد نظر ویژه مسئولان باشد.

به گزارش سیفار، حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه  شهرستان گرمی در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت عموم به تقوای الهی گفت: تقوا یعنی پرهیز از گناه و اطاعت از دستورات الهی است.

 

وی با بیان اینکه بدترین عالم کسی است که به علم خود عمل نکند، افزود: انسان باید عالم باشد و به علم خود عمل کند و اگر عالمی به علم خود عمل نکند در روز قیامت گرفتار می شود.

 

خطیب جمعه گرمی با بیان اینکه امسال مردم استان اردبیل و شهرستان گرمی نیز مانند سایر نقاط کشور در راهپیمایی 22 بهمن  پرشور شرکت کردند، افزود: امسال حضور مردم اردبیل در راهپیمایی 22 بهمن با افزایش 25 درصدی و در تهران با افزایش 15درصدی مواجه بود.

 

وی با بیان اینکه مردم با حضور پررنگ خود یکبار دیگر در رفراندوم تاریخی آری به جمهوری اسلامی شرکت کردند، خاطرنشان کرد: این حضور چشمگیر مشت محکم بر دهان کسانی بود که مدعی بودند مردم از نظام جدا شده‌اند.

 

امام جمعه گرمی اظهار کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی این پیام را به مسئولین گوشزد کرد که باید به امور آنها رسیدگی شود و خواسته و مشکلات مردم باید مد نظر ویژه مسئولان باشد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه دوم گفت: هویت شیعه در ایام فاطمیه به اثبات ‌رسد وباید ظلم‌هایی که به حضرت زهرا سلام‌الله علیها و امیرالمؤمنین علیه‌السلام شده است را برای مردم بیان کنیم تا همگان بدانند کدام افراد و چگونه دختر پیامبر خدا(ص) را به شهادت رساندند.

 

وی با بیان اینکه وهابیت قصد ایجاد شبهات درباره نحوه شهادت حضرت فاطمه زهرا س در فضای مجازی دارند، اظهار کرد: حضرت زهرا سلام‌الله علیها به دشمن‌شناسی تأکید بسیاری داشتند و شهادت ایشان نیز در مبارزه با دشمنان اسلام که واقعه غدیر را تکذیب کرده بودند، اتفاق افتاد.

 

حجت الاسلام صفری با اشاره به لزوم الگوپذیری دختران و زنان جامعه از سیره و سبک فاطمی گفت: بهترین الگوی دختران و زنان جامعه در دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) است و زنان باید برای تعالی خود از آن حضرت مکرمه الگو بگیرند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر