شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28482
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/26 - 16:37
 اظهارات اژه ای درباره خودکشی سید امامی
معاون اول قوه قضائیه گفت: گروه فعالان زیست محیطی که تحت پوشش این عنوان برای سرویس های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی جاسوسی می کردند؛ بعد از مراقبت و شناسایی دستگیر شدند که کاووس سید امامی یکی از آنهاست.

به گزارش سیفار به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛  معاون اول قوه قضائیه امروز در سفر به چهارمحال و بختیاری گفت: در تحقیقات اولیه، سید امامی ارتباط و انتقال اطلاعات کشور به سرویس های جاسوسی را انکار کرد که پس از ارائه مستندات توسط نیروهای امنیتی و کارشناسان قضایی، وی اقدام به خودکشی کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای افزود: از میان حفظ جایگاه سازمانی، پشیمانی به عنوان یکی از اساتید دانشگاه و یا فرار از پاسخگویی به قضات، دلیل اصلی خودکشی مشخص نیست؛ اما دادستان ویژه قتل با مراجعه به بازداشتگاه این فرد، بررسی های میدانی و همچنین مشاهده تصاویر ضبط شده توسط دوربین های زندان انجام خودکشی تأئید شده است و تعدادی از نمایندگان مجلس هم از جزئیات بررسی ها مطلع شده اند.

 

وی گفت: سه دسته در فضای مجازی اطلاعات ناصحیح در خصوص مرگ سید امامی را تبادل می کنند: اول افراد نا آگاه و غافل، دوم دشمنان برای تهییج افکار عمومی و سوم افرادی که منتشر کردن این گونه اطلاعات را برای سرپوش گذاشتن بر ضعف خود قرار داده اند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر