شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28462
تاریخ انتشار: د, 1396/11/23 - 11:32
برف و باران اردبیل را فرا می‌گیرد/ پیش‌بینی بارش 30 سانتی‌متری برف در مناطق کوهستانی
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از افزایش محسوس دمای استان طی امروز خبر داد و گفت: با ورود سامانه ناپایدار، از فردا شاهد بارش برف و باران در نقاط مختلف اردبیل خواهیم بود.

به گزارش سیفار، علی دولتی‌مهر، با اشاره به آخرین وضعیت هوای استان اظهار کرد: طی امروز با وزش بادهای تند تا شدیدی همراه خواهیم شد که منجر به نفوذ سامانه بارشی به استان می‌شود.

وی افزود: بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی از شروع ناپایداری‌های جوی طی روزهای آینده خبر می‌دهد، هر چند طی امروز با افزایش محسوس دمای هوای استان همراه خواهیم شد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل به وزش باد در حدود 80 کیلومتر بر ساعت اشاره کرد و گفت: با تداوم وزش باد، از روز سه‌شنبه سامانه بارشی جدیدی وارد استان خواهد شد که ابتدا در مناطق جنوبی به ویژه در شهرستان خلخال به صورت باران خواهد بود و به تدریج در سایر مناطق و از اواخر روز سه‌شنبه به دیگر مناطق نیز گسترش خواهد یافت.

دولتی‌مهر بیان کرد: این سامانه از روز سه‌شنبه تا قبل از ظهر چهارشنبه در استان تداوم خواهد داشت که در بیشتر مناطق منجر به بارش برف خواهد شد.

وی بیان کرد: از روز سه‌شنبه بارش برف 30 سانتی‌متری در مناطق کوهستانی و گردنه‌های اسالم و صائین پیش بینی شده و انتظار می‌رود با قطع بارش‌ها شاهد حاکمیت هوای سردی در استان باشیم.

فارس

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر