شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28458
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/21 - 17:26
افتتاح نمادین 52 پروژه با اعتبار 430 میلیارد ریال در مسجد جامع شهرستان گرمی
در دهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار اردبیل 52 پروژه و طرح عمرانی، تولیدی و اقتصادی با هزینه کرد بیش از 450 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش سیفار، در دهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار اردبیل 52 پروژه و طرح عمرانی ،تولیدی و اقتصادی با هزینه کرد بیش از 450 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

ادای احترام به مقام شامخ شهیدان در گلزار شهدای گمنام گرمی، افتتاح و بهره برداری از پروژه 6 کلاسه خیر ساز 17 شهریور با اعتبار بالغ بر 550 میلیون تومان، شروع عملیات اجرایی شیرآلات بهداشتی آویسا با سرمایه گذاری بخش خصوصی به مبلغ 700میلیارد ریال و ظرفیت اشتغالزایی 300 نفر، راه اندازی فاز اول پایاب سد گیلارلو و تغییر الگوی کشت، بهره برداری از ایستگاه پمپاژ شماره 2 مجتمع آبرسانی شهید بالازاده شامل طرح آبرسانی شهرک خصوصی قهرمان و 12 روستا با 5 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار ازجمله برنامه ها و پروژه مهم افتتاح شده در شهرستان گرمی بود.

 

استاندار اردبیل در جلسه اقتصاد مقاومتی که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد حضور یافت و گفت :انقلاب اسلامی مدیون  رشادت ها و خون پاک جوانان و شهیدان این مرز و بوم است و شهید بالازاده نمونه بارزی از این شهدا است که اجازه حضور در جبهه را از مقام معظم رهبری دریافت کرد.

 

وی با بیان اینکه ما از سرمایه گذاران بخش خصوصی به معنای واقعی حمایت می کنیم، افزود: همین که مجوز اولین مجموعه تولیدی شرکت شیرآلات آویسا در طول دو هفته با هماهنگی دستگاه های متولی حتی بدون حضور سرمایه گذار در محل صادر می شود باعث خوشحالی و نشانه استقبال از سرمایه گذاران عزیز است.

 

امام جمعه گرمی هم در مسجد جامع و در حضور استاندار و هیئت همراه مهمترین مشکلات شهرستان را مشکلات اقتصادی عنوان کرد و گفت: امیدواریم با تخصیص اعتبار لازم و اتمام طرح های اشتغالزایی که در شهرستان وجود دارد و حمایت دولت از سرمایه گذاران بخش خصوصی باعث کاهش قسمت اعظمی از مشکلات اهالی ساکن در این شهرستان بویژه جوانان یاشد.

 

حجت الاسلام و المسلمین صفری در پایان از اهالی شهرستان گرمی خواست برای حضور گسترده در راهپیمایی فردا برای تجدید بیعت با آرمانهای امام و شهدا و مقام معظم رهبری حضور گسترده تر داشته باشند.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر