شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28450
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/19 - 13:09
نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی حیاتی و تعیین کننده بود
امام جمعه گرمی گفت: نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و تامین استقلال کشور، حیاتی و تعیین کننده بوده است

به گزارش سیفار، حجت الاسلام و المسلمین دکتر صفری امروز(پبجشنبه) در یادواره شهدای سه ماهه چهارم منطقه که با محوریت شهدای فرهنگی شهرستان گرمی در مسجدجامع که به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: اگر خون های پاک شهدا نبود، امروز شاهد حاکمیت ارزش های دین مبین اسلام و پیروزی انقلاب اسلامی نبودیم.

 

وی با اشاره به جایگاه و نقش شهدا در پیشرفت و تعالی نظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: اقتداری که نظام جمهوری اسلامی در دنیا به آن دست یافته است، به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

 

امام جمعه گرمی اظهار کرد: برای زنده نگهداشتن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، همه باید تلاش کنند، این فرهنگ به نسل های آینده انتقال یابد و برگزاری یادواره شهدا و تکریم خانواده شهدا از جمله راه های انتقال این فرهنگ با ارزش است.

 

وی با بیان اینکه نقش شهدا در پیروزی و حفظ و تثبت انقلاب اسلامی بی بدیل است، اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی و شهدای دوران انقلاب با ایثار جان و گذشتن از تمام هستی خود موجب عزت و اقتدار کشور و تحقق اهداف عالیه اسلام شدند و باید همواره پاسدار خون های مطهر آنها بود و دهه فجر هم هدیه این شهدای بزرگوار است.

 

امام جمعه گرمی گفت: عزت و عظمت امروز کشور مرهون ایثارگری های شهدای دفاع مقدس است و اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در جهان سربلند است، به برکت مجاهدت شهدای گرانسنگ انقلاب و جنگ تحمیلی است.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر