شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28448
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 14:15
به مناسبت دهه مبارک فجر، اکیپ خدمات درمانی بسیج جامعه پزشکی شهرستان گرمی دریک اردوی دو روزه به روستاهای محروم خدمات رایگان ارائه کردند.

به گزارش سیفار، به مناسبت دهه مبارک فجر، اکیپ خدمات درمانی بسیج جامعه پزشکی شهرستان گرمی دریک اردوی دو روزه(دیروز و امروز) به مناطق محروم خدمات رایگان ارائه کردند.

 

سرهنگ رحیمی در حاشیه بازدید از این اردوی دو روزه گفت: هدف اصلی اکیپ‌های پزشکی که با همکاری و هماهنگی معاونت بهداشت و درمان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و سازمان بسیج جامعه پزشکی و بسیج سازندگی شهرستان گرمی به مناسبت‌های گوناگون از جمله ایام الله دهه مبارک فجر در روستاها مستقر می‌شوند، رسیدگی به وضعیت درمانی قشر محروم جامعه است.

 

فرمانده سپاه ناحیه گرمی تصریح کرد: در این اردو عموما دارو و اقلام بهداشتی مورد نیاز و اساسی که در روستاها و مناطق محروم کاربردی است، به صورت رایگان میان اهالی توزیع شد.

 

وی با بیان اینکه اکیپ پزشکی دراین اردوی دو روزه در روستای پرچین سفلی و مرکز زهرا از توابع بخش موران گرمی با ویزیت رایگان 450نفر خدمات قابل توجهی ارائه دادند، افزود: خدمات پزشکی در بخش اطفال، اعصاب و روان، زنان و زایمان، خدمات پرستاری و پزشک عمومی و با توزیع رایگان دارو به ارزش 150میلیون ریال صورت گرفت.

 

وی خدمت‌رسانی به اقشار محروم جامعه در راستای محرومیت‌زدایی در حوزه سلامت و بهداشت را از اهداف اصلی بسیج جامعه پزشکی عنوان کرد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر