شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28312
تاریخ انتشار: ي, 1396/10/17 - 20:36
افتتاح بزرگترین کارخانه شیرآلات بهداشتی خاورمیانه در گرمی+تصاویر
با حضورمعاون پارلمانی رئیس جمهور فاز اول بزرگترین کارخانه شیرالات بهداشتی خاورمیانه در گرمی با برند تجاری " قهرمان" افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش سیفار،  قهرمان نیگجو، صاحب بزرگترین کارخانه شیرآلات خاورمیانه در شهرستان گرمی  در آیین افتتاح این کارخانه عظیم فقط به خوش آمدگویی معمولی اکتفا کرد.

ولی اسماعیلی، نماینده لسبق شهرستان گرمی خواسته ها و نیازمندی های این سرمایه گذار را به شکل به شکل زیر عنوان کرد:

_ 27درصد حق بیمه که توسط کارفرما پرداخت می شود به 10درصد کاهش یابد و ما بقیه را دولت پرداخت کند.

_ هزینه اب و برق و گاز به قیمت شهرک صنعتی خصوصی محاسبه شود،

_ حمایت مالی برای راه اندازی فاز های بعدی این کارخانه صورت گیرد و اعتبار لازم برای دوبانده کردن جاده لنگان و راه های موصلاتی برای ترانزیت راحت کالاهای تولیدی این کارخانه صورت گیرد.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور در  این مراسم گفت: راهبردی‌ترین و مهم‌ترین برنامه دولت ایجاد اشتغال است و ما از همه مدیران استان اردبیل خواهشمندیم فضا را برای ایجاد اشتغال فراهم کنند.

حسینعلی امیری افزود: امروز ما در کشور نیازمند مدیریت بسیجی هستیم تا مسائل و مشکلات حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاران را برای ایجاد اشتغال بیشتر حل کند.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری تصریح کرد: خوشبختانه تمامی مسؤولان و مدیران استانی در اردبیل وحدت و همدلی خاصی برای توسعه استان دارند و ما امیدواریم این ظرفیت‌های بالقوه، بالفعل شود.

آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در مراسم افتتاح شیرآلات قهرمان در گرمی مغان اظهار کرد: این مجموعه عظیم که زمینه اشتغال‌زایی 1 هزار نفر را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده، نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است.

استاندار اردبیل نیز در این مراسم گفت: زیرساخت‌ها برای پیشرفت و توسعه استان در تمامی زمینه‌ها آماده است و مسؤولان مجموعه شیرآلات قهرمان همت ویژه و‌ جهاد خداگونه‌ای برای سرپا نگه‌داشتن این کارخانه داشته‌اند و ما نیز از این مجموعه حمایت ویژه‌ای خواهیم کرد.

 

استاندار اردبیل با اشاره به کمبودها و کاستی‌ها و محرومیت شهرستان گرمی گفت: در حال سرازیر کردن سرمایه‌گذاری‌های ویژه به این شهرستان هستیم که امیدواریم در آینده نتیجه‌بخش باشد.

امامی فرماندارگرمی هم گفت:این مجموعه عظیم صنعتی در قالب شهرک صنعتی بخش خصوصی در زمینی به مساحت 29 هکتار احداث شده و برای آن بیش از 95 میلیارد تومان توسط سرمایه گذار بخش خصوصی هزینه شده است.

وی افزود:این مجموعه دارای بیش از 80 سوله ریخته گری است و در آن انواع شیرهای بهداشتی معمولی ،فلش تانک و شیرهای اهرمی تولیدو روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود.

حسینعلی امیری افزود: ایجاد 8 منطقه آزاد در کمیسیون اقتصادی مجلس در دست بررسی است و با حمایت نمایندگان استان منطقه آزاد اردبیل را در مجلس پیگیری و برای تصویب آن تلاش می کنم.

آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان هم در این دیدار برپیگیری و تکمیل پروژه راه آهن و تصویب منطقه آزاد تجاری صنعتی استان تاکید کرد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر