شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28305
تاریخ انتشار: پ, 1396/10/14 - 13:42
حجت الاسلام و المسلمین صفری:
امریکا حق دارد از دست ایران خشمگین باشد
امریکا حق دارد از دست ایران غشمگین باشد
امام جمعه گرمی گفت: امریکا حق دارد از دست ملت ایران ناراحت باشد چراکه ابهت و هیمنه امریکا بارها بارها به دست همین مردم خورد شده است.

به گزارش سیفار، حجت الاسلام و المسلمین صفری در تجمع بزرگ مردم ولایتمدار شهرستان گرمی که در پاسخ به حرکات بی شرمانه فتنه گران فریب خورده و دشمنان خارجی برگزار شده بود، گفت: در چشم دشمنان و مخالفان انقلاب و نظام که توان تحمل قدرت و افتخار آفرینی ایران را ندارد وعده ای بی تدبیر و وابسته به غرب با هدف تشویش اذهان عمومی و ایجاد هرج و مرج چهره ی منافقانه خودشان را نشان می دهند.

 

وی اظهار کرد: درسته که مردم با مشکلاتی روبرو هستند و حق اعتراض و مطالبه گری در چارچوب ضوابط قانونی را دارند اما تخریب اموال و منافع عمومی و شخصی به هیچ وجه کار منطقی و درستی نیست و کسانی که مرتکب اینگونه اقدامات می‌شوند نه تنها مشکلات را حل نمی کنند بلکه وضعیت را بدتر می کنند و اینها فریب خوردگان دشمنان نظام هستند.

 

امام جمعه گرمی به مثلث شیطانی آمریکایی-صهیونیستی-سعودی اشاره کرد و افزود: اینک با سوء استفاده از مطالبات برحق مردم و مشکلات اقتصادی موجود و ایجاد فضای غبار آلود در صدد اجرای طرح شیطانی خود برآمدند لذا در این رابطه هم‌سویی با دشمنان و وارد کردن خسارات  به کشور قابل قبول نیست.

 

وی با بیان اینکه ما بر اساس جوهره انقلاب اسلامی که ضد ظلم و مدافع مظلوم است، همدلی خویش را با ملّت‌های تحت ستم فلسطین و دیگر کشورها اسلامی اعلام داشته و از مبارزات ضد استکباری و حق‌طلبانه همه مظلومین جهان حمایت می‌کنیم، افزود: امریکا حق دارد از دست مردم ایران ناراحت باشد چراکه ابهت و هیمنه امریکا بارها بارها به دست همین مردم خورد شده است و اجازه نمی دهد در منطقه به چپاول گری خود ادامه دهد.

 

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر