شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27659
تاریخ انتشار: چ, 1396/04/21 - 17:47
اجرای طرح توانمند سازی بنیاد علوی در گرمی
شهرستان گرمی جزو شش شهر منتخب برای اجرای طرح توانمند سازی بنیاد علوی انتخاب شده است.

به گزارش سیفار،  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان گرمی در دیدار با دکتر برزگر رئیس بنیاد علوی کشور گفت: با پیگیری های انجام گرفته با رئیس بنیاد مستضعفان کشور و مدیران بنیاد علوی کشور در خصوص اجرای طرح توانمند سازی توسط بنیاد علوی در شهرستان، گرمی جزو شش شهر منتخب برای اجرای این طرح انتخاب شده است.

 

وی افزود : با توجه به اینکه محرومیت در این شهرستان قابل مشاهده است به همین دلیل نیاز است که امکانات اساسی و بستر های لازم برای حل این مشکل در دستور کار قرار گیرد تا شاهد بهبود وضعیت اقتصادی در شهرستان گرمی باشیم.

 

امامی اظهار کرد: باید در نظر داشته باشیم که شهرستان گرمی دارای ظرفیت ها و قابلیت های بسیار خوبی در بخشهای مختلف دارد اگر  بتوانیم این ظرفیت ها را شکوفا کنیم و در حقیقت می توانیم به بسیاری از اهداف مورد نظر در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دست یابیم.

 

دکتر برزگر رئیس بنیاد علوی کشور نیز در این دیدار گفت: بنیاد علوی اقدامات خوبی برای توسعه شهر های کم برخوردار انجام میدهد و مطالعات اجرای این طرح با همکاری فرمانداری های شهرستان آغاز شده است.

 

وی افزود : در اجرای این طرح مشاوران بنیاد علوی استعداد ها و ظرفیت های مناطق کمتر برخوردار را شناسایی و با حمایت مالی بنیاد علوی و مشارکت شبهه دولتی و غیر دولتی برای توسعه اجرا می شود.

روابط عموی فرمانداری گرمی

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر