شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 26773
تاریخ انتشار: چ, 1395/10/22 - 21:45
اوماسلان روستای بافت با ارزش استان اردبیل می شود
فرماندار‌ گرمی مغان گفت: روستای اوماسلان از توابع بخش موران به عنوان روستای بافت با ارزش استان انتخاب شد.

به گزارش سیفار، ابراهیم امامی در نشستی با مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته ۱۵ روستای شهرستان گرمی از محل قیر رایگان وزارتخانه آسفالت ریزی می شود.
وی بر لزوم استفاده از اعتبارات ملی و نهادهای کشوری در جذب اعتبارات تاکید کرد و افزود: اعتبار ۳ میلیارد ریالی برای احداث پل ارتباطی داخل روستای زیوه بخش انگوت از سوی بنیاد برکت اختصاص یافت.
وی از بنیاد مسکن خواست روستاهایی که اعتبارات طرح هادی و آسفالت ریزی آنها از منابع شهرستانی تامین شده است، در اسرع وقت شروع شده و تا خردادماه سال آتی به پایان برسد.
رئیس شورای برنامه ریزی و اشتغال گرمی مغان بیان کرد: انتظار می‌رود مصوبه شن ریزی ۲۱ روستای شهرستان، در روستاهایی که تاکنون اقداماتی برای بهسازی و زیرسازی آن ها انجام نشده است، عملیاتی شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: با همکاری دهیاری ها ۲۱ روستای شهرستان گرمی مغان زیرسازی و شن ریزی می شود.
سبحانی در دیدار امروز خود با فرماندار گرمی مغان اظهار کرد: با توجه به ضرورت انجام کار کارشناسی شده، بازنگری در طرح هادی روستاهای مهم از جمله کلانسرا، زهرا و بنه انجام و عملیاتی می شود.
وی بر لزوم استفاده از ظرفیت بنیاد برکت در طرح های عمرانی روستایی استفاده شود، افزود: خوشبختانه دهیاران و بخشداران کل استان تعامل مناسبی با این نهاد دارند که زمینه را برای اجرای طرح های با معارض راحتتر کرده است.
وی تصریح کرد: اختصاص اعتبار برای طرح های هادی روستایی از محل تملک دارائی ها، سازمان گردشگری، محل ۲ درصد نفت و اعتبارات ملی است که انتظار بر جذب اعتبارات ملی در این پروژه ها است.
سبحانی با بیان اینکه گرمی مغان به دلیل کثرت روستایی یکی از مهمترین نقاط برای بنیاد مسکن است، ادامه داد: به همین منظور اقدامات مناسبی در سطح روستاها انجام شده و ادامه خواهد داشت.

منبع: آزادلو

انتهاي پيام/

 

دیدگاه‌ها

لیاقت فرزندان این مرزبوم به اندازه همت شان بلند است مهندس رحیمی مدیریتی لایق وتوانمندی دارد خسته نباشید دارد کاری که رحیمی برای آبادانی موران در پیش گرفته هیچ مسوولی در رزومه کاری خود ندارد .
ارسال نظر


نظرات اخیر