شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 26712
تاریخ انتشار: ش, 1395/10/11 - 17:52
 موعد دو هفته‌ای پرداخت پول پیمانکاران راه‎آهن اردبیل سر رسید!/ کریمی:احتمالا یک هفته‌ آینده پرداخت‌ شود
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس، گفت: به احتمال قریب به یقین پرداخت مطالبات پیمانکاران، راه آهن اردبیل- میانه ظرف یک هفته‌ انجام می‌شود.

به گزارش سیفار به نقل از سبلان‌ما، 25 آذرماه امسال بود که محمد باقر نوبخت در یک روز برفی به شهر اردبیل سفر کرد و در دیدار با نماینده ولی‌فقیه دراستان اردبیل، استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این استان خبرهای خوشی را برای پروژه راه آهن اردبیل میانه‌ داد.

به گفته نوبخت از همه روش‎ها اعم از فاینانس داخلی و خارجی برای تامین هزینه عملیات اجرایی راه آهن اردبیل میانه استفاده خواهیم کرد و کلیه مطالبات 38 میلیارد تومانی پیمانکاران را حداکثر تا 2 هفته آینده پرداخت می‌کنیم؛ حال موعد مهلت دو هفته ای تمام شده است.

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین که عضو کمیسیون عمران مجلس است درباره تحقق وعده نوبخت برای پرداخت پیمانکاران را آهن اردبیل –میانه، به خبرنگار سبلانه گفت: دو هفته مهلت وعده داده شده، دیروز تمام شده و بنده در تلاش هستم تا از بنده خدایی که مسئول این کار شده بپرسم که پول پیمانکاران پرداخت شده یانه؟

وی گفت: تا دوشنبه خبر کامل را در این خصوص خواهم داد.

رضا کریمی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس به خبرنگار سبلانه گفت: قرار بود ظرف دو هفته پول پیمانکاران راه آهن اردبیل میانه پرداخت شود، که طبق گفته مسئول  مستقیم این کار، فردا نامه این پرداخت به خزانه فرستاده می شود تا  احتمال قریب به یقین یک هفته‌ای  این پرداخت انجام شود.

پروژه ۱۷۵ کیلومتری راه‌آهن اردبیل –میانه از سال 83 آغاز شده و جزو وعده های تحقق نیافته سفر استانی رئیس دولت دهم به اردبیل است، این پروژه حیاتی استان اردبیل در اجرا با کمبود اعتبارات مواجه شده و هنوز به اتمام نرسیده است.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر