شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 10848
تاریخ انتشار: پ, 1392/09/07 - 01:56
سیفار: وبلاگ کلاغ‌نیوز گرمی فعالیت خود را از فروردین‌ماه سال 91 آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیفار، وبلاگ کلاغ‌نیوز گرمی فعالیت خود را از پانزدهم فروردین‌ماه سال 91 بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی با دو پست جن چیست و گرمی یاشیاجاق سان یا یاناجاقسان ۴ سال آیندهشهرمان را چگونه تصور می نماییدآغاز کرده است.

این وبلاگ که توسط طرفدار یکی از نامزدهای شکست‌خورده انتخابات مجلس نهم که دل‌خوشی هم از نماینده فعلی شهرستان ندارد مدیریت می‌شود.

اما نکته‌ای که باید در مطالب منتشر یافته در این وبلاگ به آن توجه داشت مطالب منتقدانه و غیر اصولی است که نویسندگان وبلاگ با هدف کینه‌ورزی، نه خدمت به شهروندان، به تولید مطالب می‌پردازند.

بعد از تغییر مدیریت آموزش و پرورش گرمی نویسنده سعی دارد مدیریت جدید را با انتشار برخی خبرهای کذب و بدون سند تخریب کرده و عملکرد آن را به چالش بکشد.

حال این نویسنده اگر جو سیاسی شهر به نفع وی بود؛ از این مطالب منتشر می‌کرد؟؟؟!!!!

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

برچسب‌ها: 
دیدگاه‌ها

انتقادآزاداست وآزادي بيان وقلم مانعي نداردحال شماچراناراحتيد؟و ازنقد چرامي ترسيد ؟ماه هيچ وقت پشت ابرنمي ماندوتعريف وتمجيد ازنماينده فعلي كه دوسال گذشته وهنوز سنگي هم تكان نخورده ظلمي است درحق مردم گرمي واقعيت رانوشتن وحقيقت راگفتن دشمني نيست.

دوست عزیز ما از انتقاد استقبال می کنیم ولی این کلاغ نیوز هدفش انتقاد نیست فقط تخریب افراد میباشد. با این حساب چرا از کارها و ظلم‌های افراد سیاسی قبل چیزی به میان نمی‌اورد؟؟؟!!!!! بعضی مستنداتی داریم که یکی از نمایندگان قبلی و فرمانداران سابق چه خیانت‌هایی در طرح دریاچه گیلارلو و سد کلاسر و جدب بعضی نیروهادر ادارات و دانشگاه‌ها انجام داده اند. بنده معتقدم آقای کامرانی شاید در برخی موارد در مدیریت خود نقض داشته باشند و لی چرا از پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، تعداد قبولی کنکور و سایر موارد کسی سخن به میان نمی‌آورد.

ساغول سیفار این کلاغ فقط می خواد تفرقه ایجاد کند همه مطالبش واقعیت نداره جز بعضی هاش این وبلاگ توسط پسر .................. مدیریت میشه

آقای نویسنده ی سیفار کاش به جای ایراد گرفتن میگفتید کدام یک از نوشته هی کلاغ نیوز غیر واقعی است واگر به نظرتون غیر واقعی است چرا از وقتی که از آموزش وپرورش یا به عبارتی از درددلهای معلمان مینویسد اینقدر طرفدار پیدا کرده ودیگه اینکه شما بیایید از کارهای مثبت آموزش وپرورش بگید تا ما سراغ کلاغ نیوز نریم.ویکی هم اینکه گفتید از قبولین کنکور بگیم اولا کنکور ما امسال تعریف چندانی نداشت ثانیا کدام عقل سلیم قبول میکند که طرف نیامده واسه کنکور کاری کرده .رابعا کامرانی برای کنکور هیچ قدمی برنمیدارد اگه در آموزش وپرورش قدمی برداشته میشه از ناحیه ی کس دیگری است.....در مورددریاچه هم تا آنجا که ما اطلاع داریم آنجا را مسئولین فعلی شخم زدند نه قبلیها؟چون قبلا اونجاتقریباشبیه یه تفریحگاه شده بودوبعداز ظهرها پرمیشد از ماشینهایی که بچه ها را برای تفریح وبازی میبردند اونجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من خودم چندین با ربه آموزش وپرورش در زمان مدیریت قبلی رفتم انسان احساس میکرد به شهری غریبی رفته است ازبس که با افراد سردوخشک رفتار می شد ناگفته نماند کامرانی هم در مواردی ضعفی هم دارد مثل بقیه افراد جامعه چون معصوم نیست امادرمقایسه با مدیران قبلی خوش برخورد بادرایت ومسلط به کارهستند مدیران قبلی همه را درو می کردند اما این بار کامرانی افراد لایق وتوانمند را مثل حسن زاده .آقایی .دلیر.بهشتی هاوخیلی های دیگررانگه داشت

گوزل اوغلان شما هم یکطرفه قضاوت میکنی

از مسئولان محترم استدعا داریم نسبت به شناسایی مدیر وبلاگ کلاغ نیوز اقدام و برخورد قانونی به عمل آورند . چرا که این وبلاگ در جهت تشویش اذهان عمومی نسبت به آموزش و پرورش گرمی بی محابا با آبروی آقای کامرانی بازی می کند . این وبلاگ هیچ نفع خاصی ندارد و اهداف شوم خود را که مخالفت با جریان حاکم در گرمی می باشد پیگیری می کند .

مدیریت محترم وبلاگ سیفار این المشنگه رو به پا کردی چه منفعتی بدست میاری داداشم از آقای کامرانی قراره چی دست شما بیاد. کلاغ نیوز تنها وبلاگی است که حقایق را بیان می نماید.

دوست گرامي منفعتي به دست ما نمي‌رسد اين واقعيت است. حقايق آنوقت مطرح مي‌شود كه چند جانبه باشد كلاغ نيوز بي نام درصدد تخريب افراد مي‌باشد بنده اقدام راننده مزداي مدرسه بحرالعلوم را در سوار كردن دانش‌آموزان به پشت وانت كه سلامت آنها را به خطر انداخته بود محكوم كردم و در اولين فرصت اين تصوير را انتشار دادم ولي كلاغ نيوز مغرضانه عمل مي كند

باسلام خدمت مدیریت محترم پایگاه خبری تحلیلی سیفار؛ دوست عزیز نیما جان، سیفار وبلاگ نیست بلکه سایتی است که با مجوز رسمی شروع بکار کرده و در شهرستان گرمی اولین پایگاه خبری تحلیلی می باشند که مجوز دارد، اما چه چیزی از آقای کامرانی به ایشان می رسد، نیما جان با این حرفتان حضرتعالی به شخصیت آقای ... مدیر سیفار توهین می کنید آقای ... شخصی هستند که واقعا بدون در نظر گرفتن شخص خاصی آنچه که واقعیت دارد را می نویسد،در این مطلب هم بحث آقای کامرانی نیست بلکه این وبلاگ کلاغ نیوز از شروع کارشان و بعد از تغییر مدیریت آموزش و پرورش گرمی سعی داشته مدیریت جدید را با انتشار برخی خبرهای کذب و بدون سند تخریب کرده و عملکرد آن را به چالش بکشد ودر مطلبی که سیفار نوشته، اگر جو سیاسی شهر به نفع وی بود؛ از این مطالب منتشر می‌کرد که انصافا بجا گفته و این وبلاگ کلاغ نیوز کاملا مغرضانه حرکت می کند اما دوست عزیز مدیر محترم وبلاگ کلاغ نیوز ما نمی گوییم انتقاد بد است ما می گوییم انتقاد خوب است اما سازنده و همراه با راه کار باشد بهترین است/

سیفار جان ! اگه کلاغ نیوز ترسو نبود اسمش را در قسمت پورفایل مشخصات خود را می نوشت

سلام مدیر محترم وبلاگ سیفار لطفا مدیر محترم کلاغ نیوز را معرفی کنید

خدمت دوست عزیزم آقا نیما:نمی دانم آیا تابه حال با آقای کامرانی ازنزدیک مراوده یا صحبتی دال برمشکلات اداره تحت مدیریتش داشتی یانه؟اما محضر شما عارضم بنده هیچ سنخیتی باآقای کامرانی وگروهشون ندارم وازنظر سلیقه سیاسی به هم نزدیک نیستیم اما الحق والانصاف مدیر لایق وآشنا به امور هستند واین تغییر وتحولات تابوده هست وادامه هم خواهد داشت این امر در کل ایران شیوع دارد وبه صورت اپیدمی درآمده است واز زمان نمایندگان قبلی بوده ودر زمان حاضر هم ادامه دارد اما گردانندگان کلاغ نیوز که با بنده هم سلیقه مشترک سیاسی دارندتخریب شخصیتی است نه نقد منصفانه امیدواریم درنوشتن مطالب کلاغ نیوز انصاف وامانت را رعایت کنند

باهموطن موافقم افراد مشغول در کلاغ نیوز اگه جرات دارندمانند سایر سایتها ووبلاگها مانند آینه و سیفار وآزادلووآذر قلم وآذرمغان هویت واقعیشو بروز بده وبا نام اصلی مطالب خودشو منعکس کنه نه درخفا مطالب منتشر شده در کلاغ نیوز کذب بوده وکاملابااغراض گروهی وسیاسی در جهت تخریب افراد شاخص وکاربلدرقیب منتشرمی شود

خودتان درجواب نیما اظهارات کلاغ نیوز تایید کردی کلاغ هم تغییرات رانوشته مگه غیرازاینه

بیچاره م.ج مدیر وبلاگ کلاغ نیوز نمیداند چه حکمی درانتظارشه؟

آقای ص مدیر وبلاگ یاران همدل چرا شما با افکار شیطانی تان تشویش افکار عمومی میشوید؟ مگر به خدا اعتقاد ندارید؟...........ببخشید اگه به خدا اعتقاد داشت به دنبال کارای شیطانی نبود؟!!!!!!!!!

یکی به .................... بگه پسر خوب برو درساتو خوب بخون تورو چه به این غلطها
ارسال نظر


نظرات اخیر