شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28231
تاریخ انتشار : ش, 1396/09/25 - 11:18
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گرمی عنوان کرد؛
ایجاد فرصت شغلی برای 170 نفر از مددجویان گرمی
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گرمی گفت: در 8ماهه سال جاری با پرداخت تسیهلات 2میلیارد و 700هزار تومان در قالب وام قرالحسنه چهاردرصدی برای 170 نفراز مددجویان زمینه شغلی ایجاد شد.

صمداله سعیدی، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گرمی در مصاحبه و گفتگو با خبر نگار سیفار گفت: در 8ماهه سال جاری با پرداخت تسیهلات 2میلیارد و 700هزار تومان در قالب وام قرالحسنه چهاردرصدی برای 170 نفراز مددجویان زمینه اشتغال فراهم شد.

 

وی افزود: برای 700نفر از فرزندان مددجو و سرپرستان خانوار دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های خیاطی، قالیبافی، آرایشگری و فناوری اطلاعات برگزار شده است و بعد از توانمند سازی آنها به همه این عزیزان وام اشتغال در جهت رشد و پیشرفت اقتصاد خانواده ها پرداخت می شود.

 

صمداله سعیدی با بیان اینکه سه دوره اموزشی در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در جهت پیروی از نامگذاری سال بنام اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال در روستای پرمهر از توابع بخش موران برای زنان سرپرست خانواده، دوره آموزشی برای 20نفر در روستای کلانسرا و همچنین برگزاری گارگاه آموزشی برای 20نفر دیگر با همکاری جهاد دانشگاهی برگزارشده و یا در حال برگزاری است، اظهار کرد:  بعد از پایان دوره و دریافت کارت مهارت و توانمند سازی آنها در مشاغل مختلف با پرداخت تسهیلات و وام کارآفرینی زمینه اشتغال آنها فراهم می شود.

 

وی همچنین از ویزیت رایگان تعدادی از مددجویان توسط متخصص چشم پزشک و دادن عینک و معالجه رایگان انها خبر داد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر