شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27793
تاریخ انتشار : د, 1396/05/30 - 17:23
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای عنوان کرد؛
اجرای 4پروژه شاخص راهداری با اعتبار بیش از 60میلیارد ریال در گرمی
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی گفت: 4پروژه شاخص راهداری با اعتبار بیش از 60میلیارد ریال در شهرستان گرمی در حال اجرا است.

صدیف فرمان در مصاحبه و گفتگو با خبرنگار سیفار گفت: لکه گیری و روکش اسفالت جاده گرمی – بیله سوار، گرمی – اردبیل (قدیم و جدید) و روشنایی شرفه از جمله 4پروژه شاخص در حوزه راهداری است که با اعتبار بیش از 60میلیارد ریال در حال اجرا است.

 

وی با بیان اینکه لکه‌گیری و روکش آسفالت جاده قدیم گرمی- اردبیل از خواسته اصلی و به حق مردم با تخصیص اعتبار ۴ میلیاد ریال در حال اجرا است، اظهار کرد: برای اتمام کل این پروژه مبلغ 15میلیارد ریال اعتبار لازم است که پیش بینی می شود این پروژه تا پایان شهریور ماه امسال به بهره برداری برسد.

 

 رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی گفت: تعمیر و نگهداری روشنایی پروژه محور شرفه بطول سه و نیم کیلومتر با اعتبار 5میلیارد و 500میلیون ریال از دیگر پروژه شاخص حوزه راهداری محسوب می شود.

 

وی حریم زنی راه اصلی و روستایی بطول 200کیلومتر، نصب و اصلاح 500تابلوی علائم راهنمایی و رانندگی، خط کشی راههای اصلی و شریانی بطول 100کیلومتر، نصب 680عدد چشم گربه ای در حوزه استحفاظی و نصب 68عدد چراغهای چشمک زن را قسمتی از اقدامات راهداری و حمل و نقل جاده ای گرمی عنوان کرد.

 

مهندس فرمان تعامل بین ادارات و دستگاه های شهرستان را در راستای ارائه خدمات مناسب ونیز رفع مشکلات مردم خوب عنوان کرد و گفت : در سایه وحدت و همدلی بین دستگاه ها ی شهرستان خدمات بهتری در سطح شهرستان صورت می گیرد.

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر