شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27253
تاریخ انتشار : ي, 1396/01/20 - 22:30
رییس اداره تبلیغات اسلامی مغان خبر داد؛
مراسم اعتکاف در مسجد جامع گرمی برگزار می شود
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مغان گرمی گفت: مراسم اعتکاف در مسجد جامع شهر گرمی، مسجد روستای اوماسلان بخش موران و در دو مسجد بخش انگوت برگزار می شود.

اعتکاف، خلوت با خدا و اظهار عبودیت و بندگی به پیشگاه بی نیاز است و فرد معتکف، تنهایی و زمزمه های عاشقانه را دوست می دارد

 

حجت الاسلام بهاری، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمی  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سیفار مهم‌ترین اثرگذاری مسئله اعتکاف را تهذیب نفس و آمادگی برای درک بهتر ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

 

وی گفت:  مراسم اعتکاف همانند سالهای گذشته در مسجد جامع شهر گرمی ، مسجد روستای اوماسلان بخش موران و در دو مسجد بخش انگوت در روزهای سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم ماه رجب مصادف با روزهای 22 ، 23 و 24 فروردين ماه امسال برگزار می‌شود.

 

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمی با بیان اینکه استقبال با توجه به تعداد ثبت نام کنندگان نسبت به زمان مشابه سال گذشته بهتر و بیشتر شده است، گفت: علاقمندان می توانند در ساعات اداری، تا روز یکشنبه بیست ودوم فروردین ماه به مکانهای مسجد جامع ، موسسه قرآنی دارالسلام و اداره تبلیغات اسلامی گرمی مراجعه  و نام نویسی کنند.

 

وی با بیان اینکه ثبت نام خواهران درحوزه علمیه خواهران ولیعصر(ع) هم انجام می گیرد، اظهار کرد: هزینه هرنفر برای ثبت نام به مبلغ سی وپنج هزار تومان می باشد که جهت اطلاع بیشتر می توانند با شماره تلفنهای   ۳۲۶۴۲۴۰۰-۰۹۱۴۴۵۱۹۷۳۲ تماس  حاصل کنند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر