شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 26691
تاریخ انتشار : چ, 1395/10/08 - 11:04
سرهنگ نوری گفت: 9دی یکی از امتحانات بزرگ الهی بود، و مردم ما از این امتحان سربلند بیرون آمدند.

سرهنگ نوری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گرمی در مصاحبه با خبرنگار سیفار گفت: شرایطی که در سال 88 پیش آمد شرایطی بود که حتی اگر در مراحل اولیه این جریان دست دشمن در کار نبود اما در ادامه راه قطعا با برنامه ریزی و همراهی دشمن بود و عده ای در دام دشمن گرفتار شدند.

 

وی افزود: زمانی که رهبر معظم انقلاب با بصیرت و آگاهی توطئه دشمن را برای مردم بر ملا کرد و زمانی که مردم شرایط را با هدایت ها و راهنمایی های رهبر معظم انقلاب  به درستی درک کردند دیگر نتوانستند تحمل کنند و به صورت خودجوش به صحنه آمدند و دست رد به سینه دشمن زدند.

 

وی با بیان اینکه آزموده را آزمودن خطاست اظهار کرد: دشمن برای چندمین بار ملت ایران را آزمایش کرد و این بار هم ملت ایران از این آزمایش سربلند و پیروز بیرون آمدند.

 

سرهنگ نوری، حماسه 9دی را پیروزی ملت ایران در یک امتحان بزرگ و شکست مفتضحانه دشمن و عوامل داخلی دشمن نام نهاد و افزود: 9دی در حقیقت روز بصیرت و آگاهی ملتی است که قبل از پیروزی انقلاب همراه امام بودند و در ادامه راه انقلاب همواره بیعت و وفاداری شان نسبت به رهبر معظم انقلاب را اثبات کرده اند.

 

سرهنگ نوری گفت: مردم ایران حرف هایی که با دیدگاه و آرمان های انقلاب تفاوت داشته باشد را نمی پذیریند،‌ اگر چه ممکن است گاهی مردم ما سکوت کنند،‌ اما هر زمان که لازم بدانند باید در صحنه باشند دریغ نخواهند کرد.

 

وی با طرح این سوال که جریان نفوذ چه نگاهی به بزرگداشت حماسه 9دی دارد، گفت: حماسه 9دی و شرایطی که در سال 88 به وجود آمد پرده از چهره دشمنی برداشت که درصدد بود با تمام ابزار و امکانات تبلیغاتی  بر مردم ما تاثیر گذار باشد.

 

وی با بیان اینکه حقیقت 9دی یک دژ تسلیم ناپذیر در برابر تمام طراحی های دشمن و جریان های نفوذی است، اظهار کرد: به طور طبیعی جریان نفوذ احساس می کند که حماسه 9دی و 9 دی هایی که در تاریخ این کشور اتفاق  افتاده مانع و سد محکمی در مقابل هر نفوذی که توسط دشمن طراحی می شود، است.

 

سرهنگ نوری گفت: ملت با استفاده از تجربه های تاریخی همچون عاشورا، می دانستند که اگر اینجا هم شانه خالی کنند ممکن است عاشورای دیگری ایجاد شود.

 

وی اظهار کرد:‌ از همان روز های نخست پیروزی انقلاب توطئه های دشمنان شروع شد و هدفشان از بین بردن و انحراف مسیر انقلاب اسلامی ایران بود اما همان گونه که رسول گرامی اسلام(ص ) با مقاومت موانع را برداشتند، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز یکی از دیگری موانع را کنار زدند.

 

وی گفت: همه آحاد مردم هنگامی که پای تمامیت اسلام و انقلاب اسلام و انقلاب و توهین به عاشورا پیش آمد برای حفظ نظام با ندای "هیهات منه الذله " به صحنه آمدند تا نشان دهند که خداوند حافظ این انقلاب است و مردم نیز پشتیبان آن هستند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر