شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27392
تاریخ انتشار: د, 1396/02/18 - 17:20
بیش از دو سال از افتتاح میدان ولایت گرمی گذشت/ میدان ولایت گرمی در سایه بی توجهی
درسایه بی توجهی، افتتاح میدان ولایت به سومین سال خود وارد شد در حالی که این میدان هنوز هم تکمیل نشده است.

به گزارش سیفار،  6مرداد ماه سال 1379 سالروز حضور تاریخی رهبر معظم انقلاب به شهرستان گرمی با برگزاري مراسم مختلف گرامي داشته می شود.

 

به همین مناسبت مراسم باشکوهی در گرمی برگزار و پروژه های متعدد در این شهرستان افتتاح می شود که افتتاح خیابان و میدان ولایت گرمی از جمله آنهاست که ششم مرداد ماه سال 1394 با دعوت از مسئولین شهرستانی توسط شهرداری، این میدان با نصب تندیس نمادین که قرار شد در عرض دو سه ماه بعد افتتاح با اعتبار بالغ بر 6000 میلیون ریال تکمیل شود، افتتاح شد.

 

در حالی که پروژه های عمرانی زیادی در طول سه سال گذشته با اعتبارات قابل توجه در این شهرستان انجام گرفته اما پروژه میدان ولایت گرمی درسایه بی توجهی هنوزهم تکمیل نشده است.

 

در آن زمان  از بین چندین طرح های مختلف ارائه شده توسط شهروندان، تندیس طراحی شده توسط یک شهروندی بنام حامد ایرانمنش مورد موافقت قرار گرفت و با نصب نمادین این تندیس برنامه افتتاح برگزار شد.

 

بعد این مراسم  در محافل گفته می شد که این پروژه چون همزمان با بزرگداشت یک روزتاریخی و مهم صورت گرفته در حداقل زمان ممکن و با کیفیت مناسب کار خواهد شد اما به دلایلی که مشخص نیست این پروژه هنوز هم تکمیل نشده است  و سوالاتی را بخاطر طولانی شدن و بی اعتنایی به این پروژه در ذهن مردم ایجاد کرده است.

 

با این حال مردم انتظار دارند متولی این پروژه با ارج نهادن به این روز میمون و مبارک به وعده خود عمل کند و در تکمیل این پروژه جدیت لازم را داشته باشد.

 

انتهاي پيام/

 

دیدگاه‌ها

انشالله در چشم انداز برنامه 1404 حل میشه با تلاش مسئولین شهر ؟!!!!!!!!!!
ارسال نظر


نظرات اخیر